Ka. Plíšková – Kuzněcovová (WTA Cincinnati)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas ((WTA Cincinnati))

16.8.  2019  19:00

Ka. Plíšková – Kuzněcovová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Karolína Plíšková se třetího semifinále dvouhry Cincinnati nezúčastní. Češka ve čtvrtfinále prohrála se Světlanou Kuzněcovovou 6:3, 6:7(2), 3:6, když za stavu 6:3, 5:4 nedopodávala zápas do vítězného konce. Po skvělém vstupu do utkání se Plíšková musela popasovat s čím dál tím lepším výkonem Světlany Kuzněcovové. Od stavu 5:5 ve druhém setu byla hra Češky horší, za stavu 5:6 ke všemu musela odvracet dva setboly. To sice ještě zvládla, tiebreak se však třetí nasazené nevydařil. V závěrečném setu přišla na Plíškovou krize, během které si ztratila podání a deset míčků v řadě. Ačkoliv měla ještě tři brejbkoly, za stavu 3:5 si potřetí v zápase přišla o podání.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz