video: Rybakinová – Muchová (US Open 2019)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2019)

26.8.  2019  19:00

Rybakinová – Muchová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

US Open, oficiálním názvem United States Open Tennis Championships, známý také pod jmény Flushing Meadows a Forest Hills je poslední ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný na přelomu srpna a září. Od sezóny 2004 představuje vyvrcholení letní US Open Series konané na severoamerických betonech.  Do roku 1968 nesl turnaj název US National Championships. V sezóně 1968 se poprvé otevřel profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu. Vlastníkem události je Americký tenisový svaz, který je spolu s Mezinárodní tenisovou federací také jejím spolupořadatelem.


Karolína Muchová porazila na americkém betonu Kazašku Jelenu Rybakinovou po setech 6:4, 6:4. V prvním setu rozhodl jediný brejk, o nějž se k naší radosti postarala Karolína, která ho dosáhla za stavu 4:3, set následně úspěšně zakončila na podání. Druhá sada už nabídla více brejků, konkrétně tři. O ten první se postarala Rybakinová, jež se tak dostala do vedení 4:2 a s Karolínou to nevypadalo vůbec dobře. Kazaška však vzápětí zničehonic začala dělat velké množství chyb a důsledkem byly čtyři ztracené gemy v řadě, tímpádem i konec v turnaji. Dále tedy postoupila Karolína, ta se ve druhém kole může těšit na souboj s Tchajwankou Su-wej Sie.

 

 


 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  https://www.sofascore.com/