video: Česko – USA (MS v basketbale 2019  )

 

Zde můžete sledovat basketbalový zápas (MS  2019  Šanghaj / Čína )

1.9.  2019  14:30

Česko – USA

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Utkání je u konce a favorit potvrdil své kvality, když vyhrál o 21 bodů. Nicméně český tým podal povedený a hlavně nebojácný výkon, na kterém se dá stavět. Po přestávce si Američané sice svůj náskok o trochu navýšili, ale rozhodně se nejednalo o basket na jednu stranu. Český tým si potvrdil, že hrát umí a nyní je potřeba se připravit na Japonsko.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  https://www.sofascore.com/