video: HC Oceláři Třinec – Pelicans Lahti (Liga mistrů)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (Liga mistrů)

6.9.  2019  18:00

HC Oceláři Třinec – Pelicans Lahti

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Zápas nakonec skončil zaslouženým vítězstvím Ocelářů. Přestože na začátku druhé třetiny Třinečtí prohrávali už o tři branky, ukázali málo vídaný obrat. Je ale třeba říct, že si jej zasloužili, jejich aktivita ve druhé polovině utkání totiž byla enormní. Přesto do závěrečné třetiny vstupovali jako vedoucí tým pelikáni a vedli dokonce o dva góly! Jejich vedení ale bylo fuč už v šesté minutě. Nejprve využil odrazu puku od Karhunenových betonů Patrik Hrehorčák, následně totéž z druhé strany se povedlo Jiřímu Polanskému.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  https://www.sofascore.com/