Zde můžete sledovat fotbalový zápas (Kvalifikace na EURO 2020)

10.9.  2019  20:45

Černá Hora – Česko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Česko napravuje zaváhání z předchozího zápasu a vcelku bez problémů vítězí nad Černou Horou 3:0. První poločas sice branku nepřinesl, druhou půli už ale čeští reprezentanti zvládli na jedničku. První gól si připsal Tomáš Souček, který se po skvělém centru Jakuba Jankta prosadil hlavou. I u druhé branky byl přítomen Jakub Jankto, který od rohového praporku našel Lukáše Masopusta, který se prosadil tvrdou volejí. V nastaveném čase ještě potvrdil výhru Vladimír Darida, který zkušeně proměnil pokutový kop. Česi se tak díky tomuto vítězství posouvají na druhé místo skupina A, protože Kosované podle očekávaní nestačili na Angličany. Naopak Černá Hora už je skoro mimo hru o postup, i když ještě nějakou teoretickou šanci má.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5