Zde můžete sledovat fotbalový zápas (Kvalifikace na EURO 2020)

11.10.  2019  20:45

Česko – Anglie

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Čeští fotbalisté v pražském Edenu senzačně porážejí Anglii 2:1, připravili anglickému týmu první kvalifikační prohru po deseti letech a učinili zásadní krok k postupu na mistrovství Evropy. Utkání ale pro Čechy vůbec neodstartovalo dobře, když Raheem Sterling ve čtvrté minutě vybojoval penaltu, kterou proměnil Harry Kane. Český tým ale velmi brzy vyrovnal díky úspěchu z rohového kopu, kdy Janktův centr Ondřej Čelůstka prodloužil ke vzdálenější tyči a jeho parťák ze stoperské dvojice Jakub Brabec rozpoutal euforii v hledišti vršovické arény. Na další branku se čekalo až do závěru zápasu, v 85. minutě Tomáš Souček vyhrál důležitý hlavičkový souboj s Dannym Rosem, Lukáš Masopust z pravého křídla předložil gólovou nahrávku Zdeňku Ondráškovi, který utkání rozhodl střelou mimo Pickfordův dosah.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5