video: Keninová – Muchová (WTA Zhuhai)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (WTA Zhuhai – Elite Trophy)

25.10.  2019  09:00

Keninová – Muchová

INFORMACE O ZÁPASE:

WTA Elite Trophy, je označovaný jako „malý Turnaj mistryň“ je to profesionální ženský turnaj v tenise, hraný od sezóny 2015 na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Mezinárodního tenisového centra Cheng-čchin v jihočínském Ču-chaji.

Karolína Muchová vyhrála na turnaji WTA Elite Trophy i svůj druhý zápas ve skupině a zahraje si v Ču-chaji semifinále! Tentokrát přemohla třiadvacetiletá Češka Američanku Sofii Keninovou 6:4, 4:6 a 6:3. Do zápasu, který trval 2 hodiny a 14 minut, vstoupila Muchová výborně, když v úvodní sadě ztratila při vlastním podání jen dva míče. Ve druhém dějství se ale Muchová začala potýkat s blíže neurčenými zdravotními problémy, zřejmě nevolností, vinou čehož se šlo do rozhodujícího dějství. Na jeho startu působila daleko živějším a dravějším dojmem Keninová, která však své šance na returnu nevyužila. To se naopak ve čtvrtém gemu podařilo Muchové, které brejk vlil do žil čerstvou krev. Češka následně už zdramatizování duelu nepřipustila a dokráčela si pro nesmírně cenné vítězství.

 


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5