video: Ósakaová – Kvitová (Turnaj mistryň)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (WTA Shenzen – Turnaj mistryň)

27.10.  2019  09:30

Ósakaová – Kvitová

INFORMACE O ZÁPASE:

Tenisový Turnaj mistryň BNP Paribas WTA Finals je podobně jako mužský tenisový Turnaj mistrů tradičním vyvrcholením tenisové sezóny pro 8 nejlepších singlistek a 8 deblových párů. V pořadí už 49. ročník v singlu a 44. ročník v deblu se nově odehraje v čínském Shenzenu (Šen-Čenu). Turnaj mistryň 2019 se bude konat ve dnech od 27. října do 3. listopadu

Obě tenistky předvedly v úvodním zápase letošního ročníku WTA Finals skvělou reakci na ztracený servis. V prvním setu to byla Naomi Ósakaová a vyhrála ho po zkrácené hře, zatímco ve druhém Petra Kvitová. O osudu obrovské bitvy tak rozhodl třetí set, ve kterém japonská tenistka dvakrát podávala na vítězství a třetí mečbol už využila. Naomi Ósakaová vyhrála po setech 7:6, 4:6 a 6:4 a dostala se do čela Červené skupiny.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5