Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2019 – 2020)

10.12.  2019  21:00

Borussia Dortmund – SK Slavia Praha

INFORMACE O ZÁPASE
Slavia zakončila svou pouť v Lize mistrů porážkou 1:2 na hřišti Borussie Dortmund. Znovu se prezentovali velmi pěkným výkonem, v první půli byli dokonce lepším týmem, ale proti německému velkoklubu jsou znovu bez bodu. Ve druhém poločase už byl Dortmund lepší a aktivitu přetavil ve vedoucí gól Juliana Brandta. Červenobílí si vypracovali jednu velkou šanci na srovnání, ránu Tomáše Součka však vyrazil dnes famózní Roman Bürki. Slavia v závěru dohrávala v početní výhodě, vyloučen byl po druhé žluté kartě Julian Weigl, ale do šance se už hosté nedostali.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5