Tu môžete sledovať hokejový zápas (MS hráčov do 20 rokov / Ostrava, Třinec)

28.12. 2019 15:00

Fínsko U20 – Slovensko U20

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMÁCIA O ZÁPASE :

Fíni porážajú Slovensko 8:1 a posúvajú sa na prvé miesto v skupine B. Fíni vstúpili do zápasu lepšie, už po piatich minútach sa zo streleného gólu radoval Patrik Puistola, o chvíľku neskôr pridal druhú fínsku bránku Aku Raty. Domáci gólostroj sa na plné obrátky rozbehol až v druhej dvadsaťminútovke. Po chybe Samuela Vyletelka skóroval v 28. minúte Joonas Oden. Ďalšie bránky potom pridali Aatu Raty, Mikko Kokkonen, Eemil Erholtz a Aku Raty. Jediný gól Slovenska padol vo 37. minúte, kedy dokázal presilovú hru po vydarenej kombinácii zužitkovať Róbert Džugan. Z záverečnej tretine bola k videniu už iba jeden gól a to vtedy, keď Mikko Petman po zisku puku v obrane prekľučkoval celým ihriskom a v samostatnom úniku na Samuela Hlavaja skóroval.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5