HC Ambri Piotta – HC Oceláři Třinec (Spenglerův pohár )

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (Spenglerův pohár )

30.12.  2019  20:15

HC Ambri Piotta – HC Oceláři Třinec

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Třinec si zahraje finále Spengler Cupu! Vše začal David Musil, který svou přihrávkou do levého křídla rozjel Rostislava Martynka. Ten sice musel zabrat, aby kotouč v útočném pásmu dobruslil, ale zvládl to a přes jediného bránícího hráče nahrál Matějovi Stránskému, jenž tváří v tvář Manzatovi střelou na lapačku rozhoduje. O titul bude extraligový klub hrát s Kanadou, která vyřadila TPS Turku jasně 6:0.
Zdroj: https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/hokej/zive-semifinale-spengler-cupu-kanada-tps-turku/5e0a02eefccd259ea4b9867d .


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5