Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS hráčů do 20.let / Ostrava,Třinec )

5.1.  2020  19:00

Kanada U20 – Rusko U20

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Konec zápasu, známe nového mistra světa v juniorském hokeji, kterým se pro rok 2020 stává Kanada. Hokejisté javorových listů ihned naskákali na led a vyhodili do vzduchu všechno, co měli po ruce, Rusové naopak s hlavami v dlaních smutní – zbylo pro ně stříbro. Začátek zápasu nepřinesl příliš zajímavého, druhá třetina ale odstartovala gólovou a střeleckou smršť. Po většinu času byli o krok napřed Rusové, jenže Kanada se nevzdala, čtyři minuty před třetí sirénou dokonala obrat a nakonec po výhře 4:3 bere zlato

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5