Zde můžete sledovat hokejový zápas (Liga mistrů – hokej)

14.1.  2020  18:00

Mountfield HK – Djurgårdens IF

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Šedesát minut vypršelo, máme to potvrzené černé na bílém. Hradečtí hokejisté postoupili do finále Ligy mistrů. Východočeši šli do druhého semifinále s dvougólovým náskokem, který se jim povedlo ještě navýšit. Za postupem vykročili na začátku druhé třetiny, kdy otevřeli skóre zápasu a pak už ho aktivním hokejem jen navyšovali. Marek Mazanec vychytal v CHL už třetí čisté konto a pomohl tak Hradci k výhře 3:0, celkový rozdíl ve skóre tak mezi Lvy a Djurgårdenem činí pět branek! Přestože dnešní výsledek vypadá poměrně jednoznačně, hosté rozhodně nehráli druhé housle. Vypracovali si rovněž nebezpečné příležitosti a nastřelili i tyčky, štěstí ale stálo na straně domácích. Ti se tak poprvé v historii podívají do finále Ligy mistrů!

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5