Sledujte fotbalový zápas (Německá Bundesliga )

26.5.  2020  18:30

Borussia Dortmund – Bayern Mnichov

INFORMACE O ZÁPASE
Šlágr 28. kola Bundesligy je u konce, slavný zápas Der Klassiker dopadl lépe pro Bayern, který na hřišti Dortmundu vyhrál 1:0. Až na samotný úvod zápasu, který patřil Dortmundu, měl Bayern celý zápas víceméně pod kontrolou a šancí měl i víc než jen na jeden gól. O ten se postaral ve 43. minutě Joshua Kimmich, který překonal Bürkiho krásným obloučkem. Ve druhém poločase mohl vedení Bayernu zvýšit Lewnadowski, ale jeho pokus skončil na pravé tyči. Závěr duelu si Bayern pohlídal a prakticky nedal Borussii šanci pokusit se o vyrovnání.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5