Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2019 – 2020)

8.8.  2020  21:00

FC Barcelona – SSC Neapol

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Ve čtvrtfinále Ligy mistrů nebude chybět Barcelona. Katalánci po úvodní remíze 1:1 z Neapole doma zvítězili 3:1, když všechny góly padly už v prvním poločase. Katalánský gigant byl lepší a postupně si za poločas vytvořil tříbrankový náskok. Skóre překvapivě otevřel Clément Lenglet a další branky přidali Lionel Messi a Luis Suárez. Jediný úspěch Parthenopei má na svědomí z pokutového kopu Lorenzo Insigne. Neapol přitom vstoupila do zápasu obrovskou tutovkou. Dries Mertens zůstal ve vápně nepokryt a po přihrávce Insigneho a odrazu od Piquého se zjevil před ter Stegenem sám, přičemž mu nesedlo zakončení a za německým brankářem se rozezvonilo břevno. Barcelona byla efektivnější. V 10. minutě rozehrál rohový kop Rakitić a Clément Lenglet hlavou poslal Katalánce do vedení. V sestavě domácích pochopitelně nechyběl Lionel Messi. To, co si dovolil ve 23. minutě, znovu potvrzuje jeho výjimečnost. Messi přešel přes tři hráče, přitom stihl ještě dvakrát spadnout na zem, ale balón udržel a v pádu střelou k tyči zvýšil na 2:0. Když pak vzápětí zazdil tutovku i Luis Suárez, začaly akcie Neapole výrazně klesat. Po půlhodině hry navíc sudí neuznal Messimu další gól, prohřeškem byla Argentincova ruka.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5