Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2019 – 2020)

14.8.  2020  21:00

FC Barcelona – Bayern Mnichov

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Bayern Mnichov postoupil do semifinále Ligy mistrů po těžko uvěřitelné výhře 8:2 nad Barcelonou. Utkání až nápadně připomínalo semifinále MS 2014 mezi Německem a Brazílií a Bayern v tomto ohledu svého soupeře také nešetřil. V obou poločasech nastřílel po čtyřech gólech. Barcelona zakončila letošní sezonu bez zisku trofeje, navíc s velkou ostudou. Oproti zápasu s Neapolí udělal Quique Setién dvě změny. Místo Ivana Rakitiće a Antoina Griezmanna nastoupili v záloze Arturo Vidal a Sergio Busquets. Bayern nastoupil beze změn. První poločas se nesl ve znamení totální ofenzívy. Od začátku hrály oba celky s cílem vstřelit první gól a dostat psychologickou výhodu. Barca mohla udeřit ve třetí minutě jako první, ale situaci nevyřešila optimálně a vzápětí přišel trest. Perišićův centr našel Thomase Müllera, ten si narazil s Lewandowskim a zkušený mistr světa z roku 2014 zasadil Kataláncům první úder. Barcelona se rychle otřepala a Jordi Alba po náběhu cpal balón na Suáreze, jenomže do všeho se vložil David Alaba a Manuel Neuer nedokázal zareagovat. Výstavní vlastenec znamenal vyrovnání na 1:1 a to po pouhých sedmi minutách hry.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5