Sevilla FC – Inter Milán (Evropská liga)

 

Sledujte fotbalovou Evropskou ligu – finále  (2019 – 2020)

21.8.  2020  21:00

Sevilla FC – Inter Milán

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Sevilla dokázala porazit Inter a nad italským soupeřem zvítězila celkem jasně. Španělský celek přehrál svého soka i díky vlastní brance Lukakua, která nakonec rozhodla o tom, že právě Sevilla opanuje Evropskou ligu pošesté.

Král se vrací na místo činu. Respektive do soutěže, která mu říká pane. Příběh Sevilly a Evropské ligy je, jak vtipně poznamenal jeden uživatel toho nejlepšího portálu o fotbale v Čechách, tak je to lepší love story než Twilight. Jenže Inter si brousil zuby na trofej a zcela oprávněně, pod trenérem Contem předvádí parádní výkony a asi není vyloženě mimo říct, že Italové byli mírným favoritem.

 

VIDEO


 

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5