video: Muchová – Cirsteaová (US Open 2020)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2020)

31.8. – 12.9.  2020 

Muchová – Cirsteaová

INFORMACE O TURNAJI:

Poslední grandslamový turnaj tenisové sezony zažívá letos už 140. ročník. Na newyorských betonových tenisových kurtech v areálu Flushing Meadows si zahraje o singlový titul 128 hráčů a hráček, ve čtyřhrách nastoupí vždy 32 párů. Kvůli pandemii koronaviru odehrají turnaj před prázdnými tribunami a v naprosté izolaci. Vítězové dvouhry dostanou stříbrnou trofej a rekordní prize money ve výši tří milionů dolarů (tedy asi 66 milionů korun). Triumf z loňského roku obhajují Španěl Rafael Nadal a Kanaďanka Bianca Andreescuová, kteří ale odmítli kvůli obavám z nákazy do dějiště turnaje přijet. Co se týče české a československé stopy, tři tituly si z US Open si vybojoval Ivan Lendl (1985-87). Jedno vítězství má na kontě Hana Mandlíková (1985). Naposledy se do finále dvouhry probojovala Karolína Plíšková v roce 2016. Hlavní soutěž US Open startuje 31. srpna, ženské finále dvouhry je na programu 12. září, mužské o den později.

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O ZÁPASE:

Souboj Karolíny Muchové se Soranou Cirsteaovou přinesl nevídané dramaí.  Češka získala po dvou brejcích v řadě 1.set poměrem 6:3, pak ale nezachytila nástup do druhé sady a musela do té třetí. V té utekla olomoucká rodačka hned dvakrát z lopaty pomyslnému hrobníkovi. Poprvé za stavu 3:5, při němž zachovala chladnou hlavu a vynutila si nakonec tiebreak, podruhé pak právě ve zkrácené hře, v níž prohrávala před dvěma servisy Rumunky už 3:6. Muchová ale všechny tři mečboly odvrátila – v jednom případě hodně těsným úderem na lajnu – a nakonec se mohla radovat z neskutečného obratu, po němž si na US Open zahraje poprvé v kariéře osmifinále.


———————————————————————————————————————————————–

 


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5