29.10.  2020  18:55

AC Milán – AC Sparta Praha

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

SFotbalisté Sparty i ve druhém zápase letošního ročníku Evropské ligy prohráli o tři branky, tentokrát 0:3 na San Siru s AC Milán. Vysoce favorizovaní domácí měli od začátku zápasu výraznou převahu, kterou využili ve tři branky, Zlatan Ibrahimović navíc neproměnil pokutový kop. Skóre zápasu otevřel ve 24. minutě Brahim Díaz, jenž využil Lischkovu chybu a po souhře s Ibrahimovićem se trefil mezi nohy Milana Heči. Ve 36. minutě pak Ibrahimović nasměroval penaltu do břevna a do šaten se šlo za jednobrankového vedení domácích. Po změně stran AC Milán potvrdil svůj náskok dvěma trefami během deseti minut, přičemž na obou měl výraznou zásluhu Diego Dalot. Portugalský bek nejdříve asistoval u trefy střídajícího Rafaela Leaa, třetí branku pak Dalot vstřelil sám.

VIDEO ↓

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5