Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2020 – 2021)

4.11.  2020  21:00

Chelsea FC – Stade Rennes FC

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Chelsea ani ve třetím duelu v tomto ročníku Ligy mistrů neinkasovala a doma porazila Rennes poměrem 3:0. Hosté ale hráli výborně v prvním poločase. Nicméně klíčová událost zápasu nastala ve 40. minutě, kdy Abraham vystřelil do nohy Dalberta a od té se míč odrazil do jeho ruky. Jelikož to bylo ve vápně a Chelsea tuto záležitost reklamovala, tak se rozhodčí Zwayer šel podívat na monitor a nařídil druhou penaltu v zápase. Pro Dalberta to byl zlý sen, protože již v 10. minutě podkopl Wernera v šestnáctce a měl na svém kontě již jednu žlutou kartu. To tedy znamenalo, že dohrál. Bohužel tohle vyloučení obraz hry hodně ovlivnilo a drtivou část druhého poločasu měla Chelsea pod kontrolou.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5