Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2020 – 2021)

4.11.  2020  21:00

Ferencvárosi TC – Juventus FC

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Hráči Ferencvárose vstřelili ve druhém poločase tři branky, přesto prohráli 1:4. Na chvíli ale žerty stranou. Maďarský tým se ve druhé půli vytratil, ať už fyzicky či po technické stránce. Gólman Dénes Dibusz daroval soupeři hned dva góly během osmi minut, jeden z nich byl nakonec jako vlastní připsán Lašovi Dvalimu. Kononáda se zastavila na zmíněném stavu, mohla být ale daleko výživnější. Jak Álvaro Morata, který střídal po své druhé trefě ze 60. minuty, tak Paulo Dybala, který měl prsty v obou dalších gólech svého týmu, mohli rozhodně ze své aktivity vytěžit víc. O čisté konto přišel v závěru Wojciech Szczęsny, když se podruhé v tomto ročníku Ligy mistrů trefil Franck Boli. Šlo ale jen o nepatrnou kaňku za přesvědčivým výkonem Bianconeri. Ti se dle očekávání posouvají na druhou pozici za zatím bezchybnou Barcelonu. Ferencvárosi je vlivem velmi negativního skóre (-7) poslední, bodově se však může rovnat se třetím Dynamem Kyjev.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5