11.11.  2020  20:45

Německo – Česko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Německo nakonec zvládlo přátelský duel s Českem a vítězí 1:0. Češi sice vstoupili do utkání aktivně, ale zmohli se jen na Dočkalův pokus do boční sítě. Německo se do vedení dostalo ve 13. minutě, kdy Waldschmidt uklidil do sítě Maxův centr z levé strany. Po půlhodině hry vyrobil obrovskou chybu Jemelka, ale Brandt byl šancí natolik překvapen, že zakončil vysoko nad branku. V závěru první půle se Němci po rychlém brejku dostali do úniku, ale Pavlenka podtrhl svůj dobrý výkon. I po změně stran měli Němci o něco více ze hry. Po hodině hry hrozil střídající Dahoud, jehož ránu bodlem tečoval obránce mimo branku. Další německou šanci zahodil Neuhaus, který fantastickou střelou orazítkoval spojnici břevna a tyče. V 83. minutě se Šilhavého výběr mohl dočkat vyrovnání, ale Vydrovu hlavičku po nádherném centru Jakuba Jankta skvěle zneškodnil Trapp.

VIDEO

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5