15.11.  2020  20:45

Česko – Izrael

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Češi vítězí nad Izraelem 1:0 a ve středu si to na dálku rozdají se Skotskem o postup do Ligy A v rámci Ligy národů, Češi přivítají Slovensko, Skotsko s jednobodovým náskokem a lepší bilancí ze vzájemných zápasů v zádech zamíří do Izraele. Dnešní utkání rozhodla už sedmá minuta, kdy se po souhře Ondráška s Coufalem střelecky prosadil Vladimír Darida a rozhodl tím o české výhře. Tu mohl odvrátit Eran Zahavi ve dvou šancích ve druhém poločase, nejdříve ale míč před Vaclíkem takřka vůbec netrefil, v samém závěru zápasu se proti jeho ráně k tyči Vaclík zaskvěl. Izraelci dohrávali v deseti po vyloučení Hatema Abd Elhameda za hru rukou.

VIDEO

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5