Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2020 – 2021)

2.12.  2020  21:00

Manchester United – Paris Saint-Germain FC

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Ve šlágru dnešního programu Ligy mistrů Paris Saint-Germain splnilo nelehký úkol, vyhrálo na hřišti Manchesteru United 3:1 a udrželo si šanci na postup do osmifinále. Aktuálně mají PSG, United a Lipsko na kontě shodně devět bodů a vše se rozuzlí až v závěrečném kole skupinové části. Dnešní napínavé utkání odstartoval gólem už v šesté minutě Neymar. United se ale zvedli a brzy se vrátili do utkání, ve 32. minutě se trefil tečovanou střelou Anthony Martial. Ve druhém poločase byli domácí hlavně v jeho začátcích lepším týmem a nechybělo mnoho, aby se dostali do vedení, jenomže Martial svou šanci před prázdnou brankou zahodil a Cavani trefil jen břevno. PSG trestalo v 69. minutě, kde se po rohovém kopu a po hraniční situaci s ohledem na ofsajd prosadil obránce Marquinhos. United už pak vrhli veškeré své síly do útoku, ale vyrovnat už nedokázali. Naopak ještě jednou inkasovali, v první minutě nastavení se podruhé v utkání prosadil Neymar.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5