10.12.  2020  18:55

Bayer Leverkusen – SK Slavia Praha

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Bayer Leverkusen poráží Slavii 4:0 a zajišťuje si první příčku ve skupině! Už v osmé minutě se totiž prosadil Leon Bailey. Stejný hráč mohl po čtvrthodině hry přidat další zásah, ale Ondřej Kolář proti jeho ráně výborně zakročil. Přesto se Leon Bailey druhé branky dočkal, když ve 32. minutě dorazil do sítě Schickovu hlavičku. Deset minut před přestávkou si německý celek vypracoval ještě jednu možnost, ale Amiriho ránu na poslední chvíli srazil na roh Zima. V úvodu druhého poločasu sice hrála Slavia se soupeřem vyrovnanou partii, ale po hodině hry udeřil po další rychlé akci Moussa Diaby. Slavia pořádně zahrozila v závěru utkání, jenže Stanciův přímý kop domácí brankář vyrazil. V nastavení navíc přidal čtvrtou branku Leverkusenu Karim Bellarabi.

VIDEO

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5