video: Mertensová – Muchová (Australian Open 2021)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Australian Open 2021)

Mertensová – Muchová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O ZÁPASE:

Výborná zpráva. Mezi poslední osmičkou ženské dvouhry bude mít český tenis zastoupení zásluhou Karolíny Muchové! 27. tenistka žebříčku stále nepoznala v roce 2021 přemožitelku, když belgické favoritce Mertensové oplatila říjnové vyřazení z ostravského turnaje.
Karolína vůbec nezachytila úvod zápasu a rychle prohrávala 0:4. Když pak odevzdala soupeřce vlastní podání na 2:5 dvojchybou, už věřil v obrat málokdo, ale Češka dokázala zpřesnit hru, začala diktovat tempo a první set dotáhla v tie-breaku.
Její jízda pokračovala i na začátku druhé sady, kdy šla do vedení 2:0. Pak sice Belgičanka povstala a otočila třemi gemy v řadě, ale po sérii hladkých gemů podávajících hráček zabrala v koncovce opět olomoucká rodačka, která v posledních třech gemech povolila Mertensové jen dva míčky.
Ve druhé sadě předvedla Karolína Muchová o pět vítězných míčů více a naopak nevynucených chyb spáchala o devět méně než v úvodním setu.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5