Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2020 – 2021)

9.3.  2021  21:00

Borussia Dortmund – Sevilla FC

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Sevilla uhrála na půdě Dortmundu remízu 2:2, ale na postup do španělskému týmu nestačí! Sevilla přitom vlétla do zápasu mnohem aktivněji. První šanci měl už ve třetí minutě Ocampos, ale Hitz předvedl skvělý zákrok. Po dvaceti minutách mohl otevřít skóre Lucas Ocampos, ale jeho pokus rozvlnil jen boční síť. Dortmund udeřil hned z první šance. Chybu Sevilly v rozehrávce potrestal po Reusově přihrávce Erling Haaland. Hned po změně stran přidal norský střelec druhou branku, ale ta pro faul nakonec neplatila. Sudí se však vrátil k předchozímu momentu a k nevoli hráčů Sevilly nařídil penaltu pro Dortmund. K penaltě se postavil domácí kanonýr, ale Bunú jej vychytal. Hostující brankář však stál před brankovou čáru a sudí nařídil penaltu opakovat. Erling Haaland se na druhý pokus nemýlil! Pokutového kopu se dočkala také Sevilla. Penaltu s přehledem proměnil Júsuf Nasjrí. Definitivní pojistku pro domácí mohl přidat Dahoud, ale Bunú jeho přízemní ránu vyrazil. V závěru pak hlavou vyrovnal Júsuf Nasjrí, jenže víc už toho Sevilla nestihla.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5