Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2020 – 2021)

17.3.  2021  21:00

Chelsea FC – Atlético Madrid

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Chelsea porazila Atlético Madrid 2:0, celkově 3:0 a hladce tak postupuje do čtvrtfinále. Svého dalšího soupeře se dozví v pátek. Začátek utkání byl pozvolný, ale posléze se domácí dostali do tlaku a nakonec se ve 34. minutě prosadil a otevřel brankový účet Hakím Zijach. Ve 48. minutě se Werner dostal ke střele, ale Oblak si poradil. V 57. minutě si šel Zijach po druhou branku, ovšem opět skvělý Oblak. Také o pár minut později pálil Werner, ale mimo. Ke konci utkání se João Félix dostal k několika střelám, ale ani jedna neskončila v síti a v 90+4. minutě pojistil výhru Emerson.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5