Česko U21 – Itálie U21 (Mistrovství Evropy do 21 let)

Sledujte fotbalové Mistrovství Evropy do 21 let (2021)

24.3.  2021  18:00

Česko U21 – Itálie U21

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Lvíčata vybojovala na úvod evropského šampionátu proti Itálii velmi cennou remízu 1:1 proti silné Itálii. Favorit se dostal do vedení krátce po půl hodině střetnutí, kdy zvyšující se tlak přetavil v branku Gianluca Scamacca, jenž udělal kličku brankáři a poslal míč do prázdné brány. Itálie byla i nadále lepším týmem, ale Češi jednou za čas nebezpečně zahrozili z brejku nebo standardky. A právě standardka stála za vyrovnáním Krejčího svěřenců, v 75. minutě Karabcův centr smolně prodloužil hlavou do vlastní brány Giulio Maggiore. Velká komplikace pro Italy přišla v 84. minutě, kdy byl za přišlápnutí Šašinkova kotníku po přerušení hry vyloučen Sandro Tonali. Favorita tato skutečnost nerozhodila, spíše naopak. Přidali na snaze a vytvořili si zajímavé příležitosti, které ale buď zastavil Jedlička nebo skončili mimo bránu. Nicolatova družina dokonce dohrávala zápas v devíti, po druhé žluté karty byl totiž vyloučen stoper Riccardo Marchizza. Této výhody ale Češi využít nedokázali, ihned po rozehrání totiž hlavní rozhodčí utkání ukončil.

VIDEO

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5