Veselý – Anderson (US Open 2021)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2021)

Veselý – Anderson

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open, oficiálním názvem United States Open Tennis Championships, známý také pod jmény Flushing Meadows je poslední ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný na přelomu srpna a září. Od sezóny 2004 představuje vyvrcholení letní US Open Series konané na severoamerických betonech. První ročník mužských soutěží proběhl v roce 1881 na travnatých kurtech Casina v rhodeislandském Newportu. Do roku 1968 nesl turnaj název US National Championships. V sezóně 1968 se poprvé otevřel profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu. Vlastníkem události je Americký tenisový svaz, který je spolu s Mezinárodní tenisovou federací také jejím spolupořadatelem.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Hořký konec turnaje pro Jiřího Veselého, který nepřešel první překážku, přestože za celý dlouhý zápas ani jedinkrát neztratil vlastní podání. Souboj dělových servisů dvoumetrových čahounů přinesl jen dva brejky. Oba ve Veselého prospěch otočily stav setů na 2:1, ale další dvě sady stejně jako tu úvodní rozhodly tie-breaky, v nichž měl vždy pevnější nervy zkušený Jihoafričan. K vidění bylo celkem neskutečných 76 es a 23 dvojchyb. V mezihrách byl jistější a lepší Veselý, ale kdykoli se Anderson dostal do úzkých, otočil hru salvou svých nechytatelných podání.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5