video: Krejčíková – McHaleová (US Open 2021)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2021)

Krejčíková – McHaleová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open, oficiálním názvem United States Open Tennis Championships, známý také pod jmény Flushing Meadows je poslední ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný na přelomu srpna a září. Od sezóny 2004 představuje vyvrcholení letní US Open Series konané na severoamerických betonech. První ročník mužských soutěží proběhl v roce 1881 na travnatých kurtech Casina v rhodeislandském Newportu. Do roku 1968 nesl turnaj název US National Championships. V sezóně 1968 se poprvé otevřel profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu. Vlastníkem události je Americký tenisový svaz, který je spolu s Mezinárodní tenisovou federací také jejím spolupořadatelem.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Barbora Krejčíková (9.) se stala na US Open první českou postupující do třetího kola. Stejně jako v úvodní rundě ztratila nasazená osmička ve středu proti domácí Christině McHaleové (119.) jen čtyři gemy. Americkou protivnici porazila pětadvacetiletá Češka 6:3 a 6:1. V úvodním setu si Krejčíková rychle vypracovala náskok 4:1. V sedmé hře pak sice o výhodu brejku přišla, ihned ale oplácela stejnou mincí – tedy ziskem gemu na příjmu. Za stavu 5:3 pak rodačka z Ivančic u Brna sadu doservírovala čistou hrou. Úvod druhého setu byl ve znamení tří ztracených podání. Za stavu 2:1 pro Krejčíkovou byl pak zápas z důvodu deště na zhruba 40 minut přerušen a přesunut na zastřešený kurt Louise Armstronga. Dohrávka už byla následně jasnou záležitostí české favoritky.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5