video: Krejčíková – Muguruzaová (US Open 2021)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2021)

Krejčíková – Muguruzaová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open, oficiálním názvem United States Open Tennis Championships, známý také pod jmény Flushing Meadows je poslední ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný na přelomu srpna a září. Od sezóny 2004 představuje vyvrcholení letní US Open Series konané na severoamerických betonech. První ročník mužských soutěží proběhl v roce 1881 na travnatých kurtech Casina v rhodeislandském Newportu. Do roku 1968 nesl turnaj název US National Championships. V sezóně 1968 se poprvé otevřel profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu. Vlastníkem události je Americký tenisový svaz, který je spolu s Mezinárodní tenisovou federací také jejím spolupořadatelem.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Barbora Krejčíková při svém prvním startu v hlavní soutěži singlistek postoupila už do čtvrtfinále, když fantasticky udolala po boji svojí soupeřku Garbině Muguruzaovou ze Španělska po výsledku 6:3, 7:6 (7:4). Ve druhém setu vedla vítězka letošního Roland Garros dokonce už 4:0, poté se ale o slovo přihlásila soupeřka. Muguruzaová za stavu 4:2 odvrátila na servisu tři brejkboly a nakonec otočila až na 4:5. Za tohoto stavu Krejčíková postupně odvrátila tři setboly a srovnala. Za stavu 5:6 si pak vyžádala Češka ošetření v útrobách stadionu. Po delší pauze si čistou hrou na podání vynutila zkrácenou hru, kterou následně ovládla poměrem 7:4.  Další sokyní české tenistky bude Běloruska Aryna Sabalenková.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5