Krejčíková – Sabalenková (US Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2021)

Krejčíková – Sabalenková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open, oficiálním názvem United States Open Tennis Championships, známý také pod jmény Flushing Meadows je poslední ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný na přelomu srpna a září. Od sezóny 2004 představuje vyvrcholení letní US Open Series konané na severoamerických betonech. První ročník mužských soutěží proběhl v roce 1881 na travnatých kurtech Casina v rhodeislandském Newportu. Do roku 1968 nesl turnaj název US National Championships. V sezóně 1968 se poprvé otevřel profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu. Vlastníkem události je Americký tenisový svaz, který je spolu s Mezinárodní tenisovou federací také jejím spolupořadatelem.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Závěrečný grandslam letošní tenisové sezony skončil pro Barboru Krejčíkovou (9.) ve čtvrtfinále. V tom nestačila turnajová debutantka na nasazenou dvojku Arynu Sabalenkovou (2.) z Běloruska, s níž prohrála za hodinu a 25 minut 1:6 a 4:6. Češka v utkání částečně doplatila na nefunkční první servis, který trefila jen ve 38 procentech případů. Vinou toho si v prvním setu ani jednou nevyhrála podání a ztraceným servisem vstoupila Krejčíková rovněž do dějství druhého. Následně se vítězka letošního Roland Garros přeci jen herně zvedla, jenže manko brejku už na příjmu nedohnala.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5