Ka. Plíšková – Sakkariová (US Open 2021)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2021)

Ka. Plíšková – Sakkariová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

Vsaďte si na zápas tenisového grandslamu US Open

ZAREGISTRUJ SE U TIPSPORTU A ZÍSKEJ ZDARMA 150 KČ + BONUS < 

› CHCI ZDARMA 150 KČ + BONUS 50 000 Kč ‹

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open, oficiálním názvem United States Open Tennis Championships, známý také pod jmény Flushing Meadows je poslední ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný na přelomu srpna a září. Od sezóny 2004 představuje vyvrcholení letní US Open Series konané na severoamerických betonech. První ročník mužských soutěží proběhl v roce 1881 na travnatých kurtech Casina v rhodeislandském Newportu. Do roku 1968 nesl turnaj název US National Championships. V sezóně 1968 se poprvé otevřel profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu. Vlastníkem události je Americký tenisový svaz, který je spolu s Mezinárodní tenisovou federací také jejím spolupořadatelem.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Po čtyřech grandslamech a olympijských hrách nebude mít český tenis svojí zástupkyni v semifinále. Maria Sakkariová vyřazuje z turnaje po Kateřině Siniakově a Petře Kvitové i Karolínu Plíškovou.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5