7.12.  2021  21:00

AC Milán – Liverpool FC

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Liverpool uzavřel základní skupinu Ligy mistrů vítězství 2:1 v Miláně a poslal domácí AC z evropských pohárů. Zapříčinila to i výhra Atlética Madrid v souběžně hraném utkání v Portu. Domácí vedli po brance Tomoriho, ovšem ještě do poločasu srovnal Salah. Po změně stran pak Liverpoolu zajistil vítězství Origi. Liverpool měl postup zajištěný už před utkáním, když vyhrál všechny předchozí zápasy a skupinou B tak proskákal bez ztráty kytičky s impozantním skóre 17:6. I proti si Liverpool mohl dovolit poslat na hřiště sestavu poskládanou především z hráčů druhého sledu, jako jsou Origi, Oxlade-Chamberlain, Morton nebo Nathan Williams. Domácí naopak nastoupili v plné polní a pokud chtěli postoupit do jarní fáze Champions League, museli dnes uspět. Přesto držel míč od začátku zápasu na svých kopačkách převážně právě hostující celek a Rossoneri se mu dlouho nemohli dostat na kobylku. Proto bylo velkým překvapením, když právě AC Milán ve 29. minutě otevřelo skóre! Romagnoli šikovně točil míč z rohového kopu přímo na branku, což naprosto nečekal gólman Alisson. Ten balón chybně vyrazil jen kousek před sebe a dobře postavený Fikayo Tomori, neměl problém jej uklidit do sítě.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5