Feyenoord Rotterdam – SK Slavia Praha 3:3 (Evropská konferenční liga)

7.4.  2022  18:45

Feyenoord Rotterdam – SK Slavia Praha

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Pražská Slavia v úvodním čtvrtfinále Evropské konferenční ligy remizovala na půdě Feyenoordu 3:3. Nizozemský celek, stejně jako ve vzájemném střetnutí na konci září, vletěl do utkání a dostal se rychle do vedení. Kontroverzní brankou však dokázal ještě do přestávky navzdory herní převaze soupeře vyrovnat Peter Olayinka. Ve druhé půli se skóre přelévalo ze strany na stranu, vyrovnání si až do nastavení schoval Ibrahim Traoré. Když byl trenér Jindřich Trpišovský před losem dotázán, jakého soupeře by si pro čtvrtfinále Evropské konferenční ligy nepřál, odpověď byla bleskurychlá. S Feyenoordem už se totiž Slavie setkala v rámci základních skupin a síla Nizozemců byla zjevná. Sešívaní v duelu na slavném De Kuip prohráli a zejména v prvním poločase nevěděli, kde jim hlava stojí. Vrásky na čele realizačnímu týmu přidělaly také absence. Z různých důvodů nemohl trenérský štáb počítat hned se 13 hráči.

VIDEO ↓

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5