1.FC Slovácko – AC Sparta Praha (MOL Cup – finále) 3:1

Zde můžete sledovat český pohár (MOL CUP)

2021 – 2022

INFORMACE O ZÁPASE

Český pohár zažil poprvé v historii odložené finále kvůli počasí a v náhradním termínu se zapisuje rovněž poprvé mezi jeho vítěze klub z Uherského Hradiště, který uspěl při své čtvrté finálové účasti proti pohárovému hegemonu. Pražská Sparta zůstává na 22 trofejích a podesáté ve finále prohrává. Nutno dodat, že naprosto zaslouženě, až na překrásný gól Hancka na 2:1 ze 42. minuty byla neškodná, za domácími zaostávala ve fotbalovosti, taktice i nasazení a výše porážky je pro ni ještě milosrdná. Slovácko kontrolovalo výsledek z prvního poločasu a neproměněné příležitosti po přestávce je mrzet nemusí. Životní zápas, či spíše poločas, si prožil obránce Petr Reinberk, který letenský klub zničil před svým zraněním dvěma góly.