Coria – Veselý (Wimbledon 2022) 3:6 2:6 6:7

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2022)

Coria – Veselý

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

Wimbledon, je nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj na světě. Představuje třetí ze čtyř událostí nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hranou na přelomu června a července v jihozápadní londýnské části Wimbledon. Úvodní ročník se na travnatých dvorcích All England Clubu uskutečnil v roce 1877. Od sezóny 1995 je tráva stříhána na výšku 8 milimetrů a pro svou odolnost je od roku 2001 používán 100% víceletý jílek vytrvalý.Největším z celkového počtu 40 kurtů, z nichž 18 je určeno pro grandslam, se nazývá jednoduše centrální dvorec. Ten má od sezóny 2009 zatahovací střechu pro případ deště v typicky proměnlivém jihoanglickém počasí. Důležitou roli ve Wimbledonu hraje tradice a historie. Šatny jsou původní dřevěné. Areál, včetně dvorců, neobsahuje žádné reklamní plochy a tenisté musí hrát v předepsaném oblečení, které je bílé.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Jiří Veselý nikdy v kariéře nevypadl na Wimbledonu v prvním kole a ročník 2022 na této statistice nic nezmění. Český tenista hladce vyhrál první i druhý set, v nichž nečelil žádnému brejkbolu. Třetí set byl trochu komplikovanější. Veselý nepotvrdil brejk na 2:1 a za stavu 2:3 dokonce pustil Coriu k dvěma dalším brejkbolům. Ty však zůstaly nevyužity a bez dalších zádrhelů se šlo až do tie-breaku, jenž se zlomil Veselého minibrejkem na 3:2. Rodák z Příbrami byl tradičně silný po prvním servisu. Za celý duel takto ztratil jen pět míčů.  


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5