Contrerasová – Krejčíková (US Open 2022) 0:6 4:6

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2022)

Contrerasová – Krejčíková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open 2022 představuje 142. ročník čtvrtého a závěrečného grandslamového turnaje tenisové sezóny, jediného hraného na americkém kontinentu. 54. ročník v otevřené éře probíhá na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Laykold v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové newyorského Flushing Meadow – Corona Parku, jakožto Mezinárodní tenisové mistrovství USA mezi 29. srpnem až 11. zářím 2022. US Open 2022 se stal třetím ze čtyř navazujících grandslamů, na nichž je testován jednotný formát ukončení rozhodujících setů téměř všech soutěží dospělých, juniorů i vozíčkářů včetně kvalifikací.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Češka své protivnici nadělila nepříliš populárního kanára, celkově získala úvodních osm her zápasu a vypadalo to, že se schyluje k obrovskému debaklu. Contrerasová ale pochopila, že musí přidat na agresivitě a začít riskovat. V kombinaci s podporou mexických fanoušků to začalo vycházet. Contrerasová posbírala všechny své ztracené servisy ve druhém setu a za stavu 4:5 šla podávat. Favoritka utkání v závěru sáhla do svých zkušeností a případné komplikace nedopustila. Rodačka z Brna si ve druhém kole zahraje s Aleksandrou Kruničovou nebo Elinou Avanesjanovou.

 


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5