Andrejevová – Kvitová (US Open 2022) 6:7 0:6

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2022)

Andrejevová – Kvitová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open 2022 představuje 142. ročník čtvrtého a závěrečného grandslamového turnaje tenisové sezóny, jediného hraného na americkém kontinentu. 54. ročník v otevřené éře probíhá na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Laykold v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové newyorského Flushing Meadow – Corona Parku, jakožto Mezinárodní tenisové mistrovství USA mezi 29. srpnem až 11. zářím 2022. US Open 2022 se stal třetím ze čtyř navazujících grandslamů, na nichž je testován jednotný formát ukončení rozhodujících setů téměř všech soutěží dospělých, juniorů i vozíčkářů včetně kvalifikací.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Postup do druhého kola vybojovala na US Open také Petra Kvitová (21.). Zkušená česká tenistka si poradila v úvodním duelu s debutantkou v hlavní soutěži Erikou Andrejevovou (130.), kterou porazila 7:6(3), 6:0. Osmnáctiletá Ruska vstoupila do utkání velmi dobře a Kvitovou dostala pod velký tlak. Za stavu 2:5 ale česká favoritka dokázala zcela změnit obrázek hry. Napřed srovnala na 5:5, posléze si vynutila tiebreak a v něm zvítězila hladce 7:3. Zlomená Andrejevová v dalším průběhu střetnutí nedokázala čelit rozjeté Češce, která ve druhé sadě vyprodukovala pouze pět nevynucených chyb a Rusce nakonec nadělila kanára.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5