Plíšková – Linetteová (US Open 2022) 6:2 4:6 7:6

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2022)

Plíšková – Linetteová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

Vsaďte si na zápas tenisového grandslamu US Open

 

ZAREGISTRUJ SE U TIPSPORTU A ZÍSKEJ ZDARMA 150 KČ + BONUS < 

› CHCI ZDARMA 150 KČ + BONUS 50 000 Kč ‹

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open 2022 představuje 142. ročník čtvrtého a závěrečného grandslamového turnaje tenisové sezóny, jediného hraného na americkém kontinentu. 54. ročník v otevřené éře probíhá na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Laykold v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové newyorského Flushing Meadow – Corona Parku, jakožto Mezinárodní tenisové mistrovství USA mezi 29. srpnem až 11. zářím 2022. US Open 2022 se stal třetím ze čtyř navazujících grandslamů, na nichž je testován jednotný formát ukončení rozhodujících setů téměř všech soutěží dospělých, juniorů i vozíčkářů včetně kvalifikací.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Nečekaně blízko byla k vyřazení z US Open loňská čtvrtfinalistka Karolína Plíšková (22.), která musela otáčet skóre zápasu s Polkou Magdou Linetteovou (73.). Turnajová dvaadvacítka se nakonec o postup bila přes dvě a půl hodiny a zvítězila 6:2, 4:6, 7:6(8). Po zisku úvodní sady se Plíškové nepovedlo využít dva brejkboly ve třetí hře druhého setu, stejně jako jeden brejkbol v devátém gemu a o dějství nakonec přišla. V desátém gemu totiž přišla o podání. Trochu nečekané problémy se negativně projevily na výkonu české hráčky i v rozhodujícím setu, v němž už dokonce prohrávala 1:4! Povedlo se jí sice srovnat a v jedenácté hře vybojovat další brejk, ale duel nedopodávala a rozhodovat musel až supertiebreak. V něm si Plíšková vybudovala poměrně jasné vedení 7:2, ale následně prohrála hned šest bodů včetně čtyř svých podání. Za stavu 7:8 ale přišel další zvrat a i díky chybám Linetteové nakonec prošla do druhého kola.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5