Veselý – Evans (US Open 2022)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2022)

Veselý – Evans

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open 2022 představuje 142. ročník čtvrtého a závěrečného grandslamového turnaje tenisové sezóny, jediného hraného na americkém kontinentu. 54. ročník v otevřené éře probíhá na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Laykold v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové newyorského Flushing Meadow – Corona Parku, jakožto Mezinárodní tenisové mistrovství USA mezi 29. srpnem až 11. zářím 2022. US Open 2022 se stal třetím ze čtyř navazujících grandslamů, na nichž je testován jednotný formát ukončení rozhodujících setů téměř všech soutěží dospělých, juniorů i vozíčkářů včetně kvalifikací.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Už v prvním gamu odvracel čtyři brejkboly a vyhrabal se za stavu 0:40, nakonec ovládl nejdelší game utkání. Nicméně v další hře už přišel o servis a Evansovi stačil jediný brejk k zisku prvního setu. Od druhého dějství pak naprosto dominoval. Veselý kupil chybu za chybou. Celkově jich udělal devětadvacet proti pouhým osmi z rakety soupeře. Na síti byl úspěšný jen čtyřikrát ze čtrnácti náběhů. Na returnu vyhrál Veselý jen třináct výměn. Po prvním servisu prohrál Evans pouhé tři rozehry a bez větších potíží tak Brit postupuje do druhého kola. To Jiří Veselý bude na výhru v hlavní soutěži US Open čekat minimálně sedm let.  


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5