video: Cornetová – Siniaková (US Open 2022) 6:1 1:6 3:6

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2022)

Cornetová – Siniaková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

Vsaďte si na zápas tenisového grandslamu US Open

ZAREGISTRUJ SE U TIPSPORTU A ZÍSKEJ ZDARMA 150 KČ + BONUS < 

› CHCI ZDARMA 150 KČ + BONUS 50 000 Kč ‹

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open 2022 představuje 142. ročník čtvrtého a závěrečného grandslamového turnaje tenisové sezóny, jediného hraného na americkém kontinentu. 54. ročník v otevřené éře probíhá na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Laykold v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové newyorského Flushing Meadow – Corona Parku, jakožto Mezinárodní tenisové mistrovství USA mezi 29. srpnem až 11. zářím 2022. US Open 2022 se stal třetím ze čtyř navazujících grandslamů, na nichž je testován jednotný formát ukončení rozhodujících setů téměř všech soutěží dospělých, juniorů i vozíčkářů včetně kvalifikací.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Dvouhra skončila pro Kateřinu Siniakovou (83.) na letošním US Open, stejně jako před rokem, ve 2. kole. V tom si Češka zlepšeným výkonem vymohla proti favorizované Alizé Cornetové (40.) třetí sadu, v rozhodujících chvílích ale byla více chybující hráčkou. O šest let starší Francouzce podlehla šestadvacetiletá Siniaková za 2 hodiny a 3 minuty po setech 1:6, 6:1 a 3:6. .


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5