video: Plíšková – Bouzková (US Open 2022) 6:3 6:2

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2022)

Plíšková – Bouzková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

Vsaďte si na zápas tenisového grandslamu US Open

 

ZAREGISTRUJ SE U TIPSPORTU A ZÍSKEJ ZDARMA 150 KČ + BONUS < 

› CHCI ZDARMA 150 KČ + BONUS 50 000 Kč ‹

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open 2022 představuje 142. ročník čtvrtého a závěrečného grandslamového turnaje tenisové sezóny, jediného hraného na americkém kontinentu. 54. ročník v otevřené éře probíhá na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Laykold v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové newyorského Flushing Meadow – Corona Parku, jakožto Mezinárodní tenisové mistrovství USA mezi 29. srpnem až 11. zářím 2022. US Open 2022 se stal třetím ze čtyř navazujících grandslamů, na nichž je testován jednotný formát ukončení rozhodujících setů téměř všech soutěží dospělých, juniorů i vozíčkářů včetně kvalifikací.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Karolína Plíšková překvapivě hladce za 68 minut vyhrává české derby nad letos v lepší formě hrající Marií Bouzkovou. Ta si vytvořila jediný brejkbol hned v úvodu zápasu, poté již neměla proti skvěle hrající krajance šanci. Za stavu 3:4 ztratila své podání, ve druhém setu sice uhájila úvodní gem přes tři dvojchyby a dva brejkboly, jenže pak o servis přišla ještě dvakrát. Z posledních třinácti výměn vyhrála dvanáct Plíšková, která hrála rytmicky, zřídka chybovala a několikrát soupeřku úspěšně prohodila. .

 


 


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5