video: Azarenková – Ka. Plíšková (US Open 2022) 5:7 7:6 2:6

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2022)

Azarenková – Ka. Plíšková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open 2022 představuje 142. ročník čtvrtého a závěrečného grandslamového turnaje tenisové sezóny, jediného hraného na americkém kontinentu. 54. ročník v otevřené éře probíhá na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Laykold v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové newyorského Flushing Meadow – Corona Parku, jakožto Mezinárodní tenisové mistrovství USA mezi 29. srpnem až 11. zářím 2022. US Open 2022 se stal třetím ze čtyř navazujících grandslamů, na nichž je testován jednotný formát ukončení rozhodujících setů téměř všech soutěží dospělých, juniorů i vozíčkářů včetně kvalifikací.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Neskutečná více než tříhodinová tenisová bitva končí úspěšně pro Karolínu Plíškovou (22.), která si podesáté v kariéře zahraje čtvrtfinále grandslamu.
Obě hráčky předváděly náročný, běhavý a agresivní tenis převážně od základní čáry, který především Viktorija Azarenková (26.) občas zpestřovala kraťasy. Plíšková po skvělém nástupu vedla 3:0, pak si ale vybrala slabší chvilky a za stavu 4:5 podávala na zisk setu soupeřka. Česká tenistka znovu našla ztracený rytmus a dvěma brejky v řadě otočila na 7:5. Druhý set nabídl opačný vývoj. V úvodním gemu přežila Plíšková šest brejkbolů, pak sama nevyužila tři, až konečně její podání Azarenková prolomila. Výhodu brejku však Běloruska také ztratila, dvakrát podávala proti vyřazení a v tie-breaku měla jasnou převahu. Proměnit dokázala sice až čtvrtý setbol, ale šlo se do rozhodující sady.Plíšková začala opět ziskem soupeřčina podání, v dalším maratónském gemu ho sice ani ze čtyř brejkbolů neprolomila na 4:1, ale to vzápětí napravila a sama také až ze čtvrtého mečbolu zápas ukončila.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5