Zde můžete sledovat finále NHL (Stanley Cup 2023 )

14.6.  2023  02:00

Vegas Golden Knights – Florida Panthers (série 3-1)

————————————————————————————————

INFORMACE O ZÁPASE

Je dobojováno jak dnes, tak i v celé sezóně. Florida se sice ve třetí třetině pustila do útočení, jenže Adin Hill pokračoval ve výborných výkonech a připsal si několik těžkých zákroků. A když ve 49. minutě skóroval Ivan Barbašev, zdálo se být úplně jasno. Jenže Florida se nevzdala a góly Sama Reinharta a Sama Bennetta alespoň o něco hrozivou ztrátu snížila. Bobrovskij pak odjel na střídačku, aby umožnil svému celku dlouhou power-play, tu však potrestal střelou do prázdné branky Mark Stone a zkompletoval tím hattrick. V úplném závěru pak ještě jednu branku přidal Nicolas Roy a upravil na konečných 9:3. Oslavy mohou vypuknout, na mapě vítězů je nové jméno, Stanley Cup pozvedli hráči VEGAS GOLDEN KNIGHTS!