Španělsko – Francie (EURO 2024) 2-1

 

Sledujte fotbalové EURO 2024 (Německo)

9. 7.  2024  21:00

Španělsko – Francie

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————–
INFORMACE O TURNAJI

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se uskuteční v Německu. Na turnaji, který probíhá od 14. června do 14. července 2024, se představí 24 evropských reprezentačních celků. Na evropském šampionátu si opět zahraje i Česká republika.
——————————————————————————–
 
INFORMACE O ZÁPASE

Španělsko porazilo v semifinále Eura Francii a stalo se prvním letošním finalistou. Les Bleus přitom zápas skvěle začali poté, co už v páté minutě vyslali svůj jubilejní 100. střelecký pokus na turnaji a premiérově sami vsítili gól ze hry. Opěvovaná ofenziva reprezentace země z Pyrenejského poloostrova ale neotálela a ještě před odehranou půlhodinou otočila skóre, když nejprve Lamine Yamal parádním obstřelem vystřídal po 66 letech Pelého na pozici nejmladšího střelce velkých turnajů a krátce po něm se radoval také nejproduktivnější muž šampionátu Dani Olmo.
 


 

 

video ↓

 

 


 

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5