Nizozemsko – Anglie (EURO 2024) 1-2

 

Sledujte fotbalové EURO 2024 (Německo)

10. 7.  2024  21:00

Nizozemsko – Anglie

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————–
INFORMACE O TURNAJI

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se uskuteční v Německu. Na turnaji, který probíhá od 14. června do 14. července 2024, se představí 24 evropských reprezentačních celků. Na evropském šampionátu si opět zahraje i Česká republika.
——————————————————————————–
 
INFORMACE O ZÁPASE

Anglie porazila v semifinále mistrovství Evropy Nizozemsko 2:1, a stala se tak vyzyvatelem Španělska v závěrečném boji o zlaté medaile. Do oranžova zbarvenou část Signal Iduna Parku, na němž jindy vládne proslulá „žlutá zeď“ tvořená fanoušky Dortmundu, už v sedmé minutě rozjásal Xavi Simons, jenž zaznamenal nejrychlejší branku této fáze Eura od roku 1996. Nedlouho poté se ovšem přihlásil o slovo Harry Kane svým devátým gólem v play off velkých mezinárodních turnajů, přičemž tolik jich dosud žádný evropský hráč nedal. Strhující začátek utkání pak vystřídala taktická bitva, jež nabídla rozuzlení až v 91. minutě po zásahu střídajícího Ollieho Watkinse.
 


 

 

video ↓

 


 

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5