Klidně budeme s Íránem hrát v Mexiku nebo Kanadě, zní od Novozélanďanů

Novozélandští fotbalisté jsou ochotni hrát s Íránem na letním mistrovství světa jinde než ve Spojených státech amerických. Jejich úvodní zápas ve skupině se má uskutečnit 15. června v Los Angeles, ale íránská fotbalová federace hrozí bojkotem zápasů na americké půdě. Dalšími hostiteli šampionátu budou Mexiko a Kanada.

Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More

RSS export z portálu EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Read More