Naše generace toho vyhrála hodně, teď je čas na mladíky, loučí se Silva s City

Portugalský záložník Bernardo Silva (31) po devíti mimořádně úspěšných letech opouští Manchester City. Fotbalista, který s anglickým klubem získal 20 trofejí, se již dříve rozhodl uzavřít ostrovní kapitolu. Jako hlavní důvody svého odchodu nyní v rozhovoru pro klubový web uvedl touhu po nové výzvě, návrat blíž k rodině a především snahu uvolnit místo mladším hráčům.

Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More

RSS export z portálu EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Read More